OPIS OBIEKTU

Centrum Sportu i Rekreacji Olender w Wielkiej Nieszawce to idealne miejsce wypoczynku
i rozrywki dla całej rodziny. Ten największy w regionie kompleks sportowo-rekreacyjny posiada szereg udogodnień dla swoich gości. W skład kompleksu wchodzi: Aquapark
z rozbudowaną strefą saun, hotel*** z 70 miejscami, kompleks SPA & Wellness oraz restauracja.

 

Aquapark Olender funkcjonuje w oparciu o najnowsze technologie, które gwarantują nie tylko najlepszą jakość wody, ale również bezpieczeństwo. Basen rekreacyjny dysponuje wodnymi atrakcjami takimi jak gejzery, ławeczki powietrzne, rwąca rzeka, sztuczna fala czy bicze wodne, a basen sportowy z 6 torami umożliwia prowadzenie zajęć sportowych  Dla naszych najmłodszych gości funkcjonuje Strefa Malucha, gdzie znajduje się wiele atrakcji. Dla miłośników mocnych wrażeń działa 88-metrowa zjeżdżalnia.

 

Aquapark oferuję zarówno bilety indywidualne jak i rodzinne na basen jak i dla grup zorganizowanych – wszystkie w korzystnych cenach! Ośrodek proponuje również usługę w postaci indywidualnej lub grupowej nauki pływania. Dzięki specjalnie przystosowanej szatni i podnośnikowi z uroków basenu mogą korzystać również osoby niepełnosprawne.

Dużą atrakcję obiektu stanowi strzelnica, kręgielnia oferująca grę w popularny bowling, bilard, darty oraz możliwość organizacji imprez takich jak np. urodziny dla dzieci.

W menu restauracji i kawiarni każdy znajdzie się coś interesującego do zjedzenia – pyszne dania obiadowe jak i desery.

UŁATWIENIA DOSTĘPU

Jak przystało na obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi, CSiR Olender oferuje bezpłatne usługi dodatkowe takie jak korzystanie z pokoju zabaw i zewnętrznego bogato wyposażonego placu zabaw, boiska do gry w tzw. bulle, stołu do tenisa i piłkarzyków. W sezonie wakacyjnym najmłodsi goście mogą korzystać z programów animacyjnych. Cały obiekt dostosowany jest do osób niepełnosprawnych.

DANE KONTAKTOWE

CSiR Olender

ul. Toruńska 34/40, 87-165 Cierpice,

tel. 56 622 06 06, e-mail: recepcja@olender.info

www.olender.info